Lista produktów marki AGV

Jeden z najbardziej znanych producentów kasków na świecie. Włoska marka produkuje najwyższej klasy produkty już od 1947 roku. O jej jakości świadczy to, że z produktów AGV korzysta wielu mistrzów sportów motocyklowych, m.in legenda Moto GP - Valentino Rossi.  

AGV to jeden z najbardziej znanych i wiodących producentów kasków motocyklowych na świecie. Trzy litery A.G.V. z charakterystecznego i rozpoznywalnego przez motocyklistów logo to akronim dla Amisano Gino Valenza. Firma została założona w mieście Valenza w północnych Włoszech w 1947 roku przez Amisano Gino. Ponad 70 lat doświadczenia zaowocowało, że w produktach AGV zakochali się nie tylko zwykli użytkownicy motocykli, ale korzysta z nich wielu mistrzów sportów motocyklowych, m.in legenda Moto GP - Valentino Rossi. Kaski tego włoskiego producenta to dbałość o komfort użytkownika, niepowtarzalny styl oraz pewność, że każdy produkt spełnia najwyższe normy bezpieczeństwa. W ofercie AGV możemy znaleźć kaski integralne (zamknięte), otwarte, szczękowe oraz modułowe.

Jest 1 produkt.

Pokazano 1-1 z 1 pozycji
SPORTOWO-TURYSTYCZNY KASK MOTOCYKLOWY Z BLENDĄ I SYSTEMEM WENTYLACJI IVS AGV SKYLINE STANDOMOTOR
  • Wyprzedaż!
  • Nowy

KASK INTEGRALNY AGV SKYLINE...

1 500,00 zł 720,00 zł

Kask motocyklowy renomowanej i rozponawanej przez motocyklistów na całym świecie marki AGV o charakterze sportowo-turystycznym. Wykonany z...